Make your own free website on Tripod.com

 

Elftalfoto.gif (116861 bytes)

van links naar rechts

Eerste rij: Fred Grim, Brian Laudrup, Richard Witschge, Aron Winter (aanvoerder), Michael van Praag (voorzitter), Frank Verlaat, Dani, Jesper Grnkjr, Stanley Menzo.

Tweede rij: Wamberto, Martijn Reuser, Shota Arveladze, Ole Tobiassen, Bobby Haarms (assistent trainer), Jan Wouters (directeur betaald voetbal), Jan Olde Riekerink (assistent trainer), Ferdi Vierklau, Nikos Machlas, Jan van Halst, Pius Ikedia.

Derde rij: Kevin Bobson, Richard Knopper, Jason Culina, John O'Brien, Tim de Cler, Tom Sier, Benni (weg), John Nieuwenburg, Mitchell Piqu, Tijjani Babangida.

Vierde rij: Sjaak Wolfs (materiaalverzorger), Wil Coort (keeperstrainer), Laszlo Jambor (conditietrainer), Pim van Dord (hoofd fysiotherapie), Ed de Vink (fysiotherapeut), Tonnie Bruins Slot (trainer tweede elftal).

Nr. Naam Geb. Plaats Geb. Datum Positie Vorige club Sinds
1. Fred Grim Amsterdam 17-08-65 Keeper Cambuur

1994

2. Ole Tobiassen Kopenhagen 08-07-75 Defensie Heerenveen

1997

3. Ferdi Vierklau Bilthoven 01-04-73 Defensie Tenerife 1999
4. Jan van Halst Utrecht 20-04-69 Defensie FC Twente 1999
5. Frank Verlaat Haarlem 05-03-68 Defensie VfB Stuttgart 1999
6. Aron Winter Paramaribo (Sur) 01-03-67 Middenveld Internazionale 1999
7. Wamberto Cururupu (Bra) 13-12-74 Aanval Standard Luik 1998
8. Richard Witschge Amsterdam 20-09-69 Middenveld Bordeaux 1996
9. Nikos Machlas Heraklion (Gri) 16-06-73 Aanval Vitesse

1999

10. Brian Laudrup Wenen (Oos) 20-02-69 Aanval FC Kopenhagen 1999
11. Jesper Gronkjr Thiburg (Gro) 12-08-77 Aanval Aalborg 1998
12. Stanley Menzo Paramaribo (Sur) 15-10-63 Keeper Lierse SK 1998
13. Richard Knopper Rijswijk 16-06-77 Middenveld Jeugd

1997

14. Dani Carvalho da Cruz Lissabon (Por) 02-11-76 Middenveld Westham United 1996
15. Tim de Cler Leiden 08-11-78 Defensie Jeugd 1997
16. John Nieuwenburg Den Haag 24-12-78 Middenveld Sparta 1999
17. Christian Chivu Resita (Roe) 26-10-80 Defensie Croiva 1999
18. John O'Brien Los Angeles (VS) 29-08-77 Middenveld FC Utrecht 1999
19. Tijjani Babangida Kadanu (Nig) 25-09-73 Aanval Roda JC 1996
20. Tom Sier Volendam 01-01-70 Defensie Heerenveen 1997
21. Pius Ikedia Lagos (Nig) 11-07-80 Aanval ASEC Mimosas 1999
22. Jason Culina Sydney (Aus) 08-08-80 Middenveld Sydney Olympic 1999
23. Martijn Reuser Amsterdam 01-02-75 Aanval Vitesse 1999
24. Shota Arveladze Tblisi (Geo) 22-02-73 Aanval Trabzonspor 1997
29. Kevin Bobson Amsterdam 13-11-80 Aanval Jeugd 1999
30. Mitchell Piqu Amsterdam 20-11-80 Defensie Jeugd

1999